+386 31 222 365
Ihan, Dragarjeva ulica 3, 1230 Domžale, Slovenija, ID DDV/VAT: SI36925993
info@nkihan.si
WP_512_blue

Nogometni klub Ihan

Končana je sezona Regionalne lige MNZ Ljubljana 2021/22
Brez zmage za naše člane na zadnjih dveh tekmah sezone, vseeno pa končno 10. mesto na prvenstveni razpredelnici...

Po 22. odigranih krogih je končana sezona v Regionalni ligi MNZ Ljubljana. Naši člani so, v tretji tretjini prvenstva, igrali v ligi za obstanek in zadržali končno deseto mesto na prvenstveni lestvici. Končna bilanca naših članov v sezoni je 10 zmag, 3 neodločeni izzid in 9 porazov. Dosegli smo 41 zadetkov, prejeli smo jih pa 37.

Če dodamo nekaj statističnih podatkov, najboljši strelec naših članov v tej tekmovalni sezoni je Gašper Škofljanc, 8 doseženih zadetkov. Največ odigranih minut v sezoni pa ima Franci Kocijan, 1888 minut.

Letošnji prvak Regionalne lige MNZ Ljubljana je postala ekipa Dren Vrhnika. Iz lige najverjetneje izpadeta Kolpa in Trebnje, v novi sezoni pa se v Regionalno ligo vračata prvak Mnz lige Jevnica in drugouvrščena ekipa iz Dragomerja.

Naši sponzorji
Delite članek
Povezani članki
P