+386 31 222 365
Ihan, Dragarjeva ulica 3, 1230 Domžale, Slovenija, ID DDV/VAT: SI36925993
info@nkihan.si

Nogometni klub Ihan

Člani do nove zmage… NK Ihan – Trebnje 3:0
V izjemno lepi kulisi v Športnem parku Ihan, naša članska ekipa do zanesljive zmage. NK Ihan : NK Trebnje 3:0.

V soboto, 14.05.2022, je v Športnem parku Ihan, potekala tekma 19. kroga Regionalne lige MNZ Ljubljana, kjer je gostovala ekipa iz Trebnjega. V izjemno lepo urejenem Športnem parku, za kar gre velika pohvala vzdrževalcem NK Ihan ter na vrhunsko pripravljenem igrišču je naša članska ekipa prišla do nove zmage.

Končni izid tekme je bil 3:0. Strelci so bili: ⚽ Tekavc, ⚽ Simić in ⚽ Potočnik. Do konca letošnje sezone naše člane čakajo še tri tekme, naslednji konec tedna ekipa gostuje v Ivančni Gorici. Zaželimo našim članom veliko športne sreče.

Naši sponzorji
Delite članek
Povezani članki
P